Pałac Żaków i Dwór Chotynia dołączyły do Grupy Heritage

Grono Heritage Hotels Poland powiększyło się o kolejne dwa obiekty:

Dwór Chotynia
to miejsce założone przez Jarosława Cybulskiego: konesera win, Prezesa Wine4you, wieloletniego doradcę Prezydenta RP w dziedzinie wyboru win do potraw na przyjęcia dyplomatyczne oraz członka wielu międzynarodowych organizacji winiarskich takich jak między innymi Commandeur d’Honneur des Commanderie du Bontemps.

Zespół Dworski Chotynia to urokliwy prestiżowy hotel z restauracją, należy do grupy Polish Prestige Hotels, Stowarzyszenia Hoteli Historycznych w Polsce, Historic Hotels Of Europe, Gościnne Zabytki. Hotel otrzymał certyfikat Złoty Standard, Hotel Przyjazny Rodzinie, Hotel Magazynu VIP w kat. hotel zabytkowy oraz Poland 100 Best Restaurants.

Pałac Żaków
to kameralny hotel oferujący obsługę konferencji, szkoleń, wesel oraz imprez okolicznościowych, oraz gości indywidualnych. To wyjątkowe miejsce położone na Mazowszu 50 km na południowy wschód od Warszawy, usytuowane jest w spokojnej malowniczej okolicy otoczonej przepięknym parkiem wokół łąk i lasów, niedaleko Mińska Mazowieckiego.

Obiekt oferuje 25 pokoi i apartamentów. Każdy pokój oraz łazienka mają swoje indywidualne wystroje. Atmosferę tworzą starannie dobrane kolory, piękne antyczne meble i funkcjonalne dodatki. Do dyspozycji gości pozostaje piwnica pełna wspaniałych win z najlepszych domów winiarskich z całego świata, sklep „Winomaniak“, sala kominkowa, oraz przepiękna restauracja „Cristal“ z barem, kominkiem i tarasem. Pałac Żaków to idealne miejsce na imprezy plenerowe w parku z miejscami na grill lub ognisko.

Zespół Pałacowy Żaków to wyjątkowe miejsce, idealne dla poszukujących spokoju, wygody i dobrego samopoczucia oraz rodzinnej atmosfery. Obiekt posiada 4 sale konferencyjne w tym jedną dla 100 osób wyposażonej w nowoczesny sprzęt. Dostęp do internetu WI-FI oraz parking jest bezpłatny. Obiekt oferuje obsługę konferencji, szkoleń, wesel, plenerów i innych eventów. Atrakcją tego miejsca jest malownicza okolica i przyjemna kameralna atmosfera, nasi goście mogą mieć cały obiekt do wyłącznej dyspozycji.
Gabinet Masażu