Relaxation with wine and chocolate on the edge of the Bieszczady

Dwór Kombornia

Dwór Kombornia Dwór Kombornia

Kategoria: 4*
rej. zab. A-393; 30-09-1971r.
Kombornia 1
38-420 Kombornia k/Krosna
province: podkarpackie
phone: (+48) 13 435 42 89
hotel@DworKombornia.pl
www.DworKombornia.pl

Dom Gości opactwa Benedyktynów w Tyńcu

Dom Gości opactwa Benedyktynów w Tyńcu Dom Gości opactwa Benedyktynów w Tyńcu

rej. zab. nr A – 169/M
ul. Benedyktyńska 37
30 - 398 Kraków
province: małopolskie

Rodzinne wakacje w Dworze Kombornia

Na letni odpoczynek zapraszamy Państwa do zespołu dworsko - parkowego w Komborni. To miejsce zaczarowane, zabytkowa wiejska enklawa spokoju i prywatności, otoczona 10-cio hektarowym wiekowym parkiem. W Strefie Wellness i w bogatej ofercie zabiegów w SPA Dwór Kombornia Rodzice znajdą wszystko, co potrzeba, by poczuć błogi relaks, odprężenie i przypływ sił witalnych. Natomiast program aktywności ruchowych sprawi, że ich Pociechy będą miały wiele okazji by spożytkować nadmiar energii w radosnej zabawie.

Pakiet Rodzinne Wakacje obejmuje minimum:

 • 4 noclegi w pokoju w Dwór Kombornia Hotel&SPA****,
  lub
 • 4 noclegi w pokoju w Wine Garden Hotel ***
 • 4 śniadania w formie bufetu szwedzkiego (pieczywo z małej, lokalnej, rodzinnej piekarni, wędliny, galaretki mięsne, pasztety, sałatki własnego wyrobu, ciasta własnego wypieku, w sezonie owoce i warzywa z dworskiego ogrodu i sadu,
 • 4 obiadokolacje (zupa, danie główne- wybór z dwóch dań, deser, woda mineralna) serwowane w Restauracji Ogrodowej,
 • w wybrane dni zajęcia ruchowe dla dzieci w wieku 5-10 lat, zależnie od pogody: na basenie, w dworskim parku lub na sali ćwiczeń,
 • możliwość skorzystania z zabiegów Specjalnej Letniej Promocji z oferty ChocoWine SPA, SPA Dwór Kombornia i Instytutu Kosmetycznego,
 • możliwość wykupienia w promocyjnej cenie lekcji nauki pływania prowadzonych przez wykwalifikowanych Instruktorów Nauki Pływania.
 • codzienne nielimitowane Sesje Relaksu obejmujące nieograniczone czasowo korzystanie z:
  - basenu z trzema torami do pływania,
  - basenu rekreacyjnego wyposażonego w dysze masujące umieszczone w ścianach i na dnie, gejzery powietrzne, kanapy i siedziska masażu powietrznego,
  - jacuzzi,
  - brodzika z przeciwprądem,
  - siłowni.

Ceny Pakietu:

Cena 497 PLN / doba. Cena dotyczy pobytu w dniach niedziela - piątek dwóch osób w pokoju dwuosobowym Superior w Dwór Kombornia Hotel&SPA**** w terminie pomiędzy 9.07.2017r. a 3.09.2017r. Cena obowiązuje przy pobycie minimum 5 dniowym (4 noclegi).

Cena 330 PLN/ doba. Cena dotyczy pobytu w dniach piątek-niedziela dwóch osób w pokoju Classic dwuosobowym w Wine Garden Hotel *** w terminie pomiędzy pomiędzy 9.07.2017r. a 3.09.2017r. Cena obowiązuje przy pobycie minimum 3 dniowym (2 noclegi).

Nocleg ze śniadaniem jednego dziecka do 3 lat - bezpłatny.

135 PLN/ doba. Pobyt dziecka w wieku 4-10 lat, nocleg na dostawce hotelowej w pokoju Rodziców w pokojach w Dwór Kombornia Hotel&SPA****.

155PLN/doba. Pobyt dziecka w wieku powyżej 10 lat, nocleg na dostawce hotelowej w pokoju Rodziców w pokojach w Dwór Kombornia Hotel&SPA****.

119 PLN/ doba. Pobyt dziecka w wieku 4-10 lat, nocleg na dostawce hotelowej w pokoju Rodziców w pokojach w Wine Garden Hotel***.

149PLN/doba. Pobyt dziecka w wieku powyżej 10 lat, nocleg na dostawce hotelowej w pokoju Rodziców w pokojach w Wine Garden Hotel***.

Oferta nie obowiązuje w terminie 11-15.08.2017r.