Kalendarium

Heritage Hotels Polska partnerem Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o pamięć”

 

Heritage Hotels Polska został partnerem Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o pamięć”. Triada obejmuje trzy biegi historyczne – Bieg Konstytucji 3 Maja, Bieg Powstania Warszawskiego oraz Bieg Niepodległości. Organizatorem cyklu jest Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Uczestnicy najbliższego Biegu Konstytucji 3 Maja biegną dla chorych na mukowiscydozę. W trakcie imprezy Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą prowadzić będzie działania edukacyjne oraz bezpłatne badania objętości płuc. Celem PTWM jest zbiórka środków na budowę pierwszego centrum leczenia chorych na mukowiscydozę w centralnej Polsce.

Włączając się w te działania Heritage Hotels Polska zorganizował konkurs dla wszystkich uczestników biegów „Zabiegaj o Pamięć”, w którym można wygrać NOCLEG W JEDNYM Z HOTELI HISTORYCZNYCH.

 

 

Warunki konkursu:

1. Uczestnik biegu „Zabiegaj o Pamięć” musi wysłać do dnia 20 maja 2015 email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zawierający poniższe dane:

  • Imię i nazwisko, numer startowy z biegu oraz adres mailowy
  • Zgodę na otrzymywanie na swój adres mailowy newslettera od Fundacji Hotele Historyczne Polska – Heritage Hotels Poland
  • Wymyślone przez siebie hasło, które powinno promować wypoczynek w obiektach zabytkowych Heritage Hotels Poland

2. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie

3. Do dnia 25 maja 2015 Zarząd Fundacji Hotele Historyczne wybierze 3 najlepsze hasła i osoby, które je stworzyły otrzymają Voucher na nocleg ze śniadaniem w hotelu zrzeszonym w Heritage Hotels Poland (hotel wybrany przez organizatora konkursu).

4. Laureaci konkursu zostaną poinformowani drogą mailową o wygranej. Lista laureatów będzie również ogłoszona na stronie internetowej www.heritagehotels.pl

Zapraszamy do udziału w Warszawskiej Triadzie Biegowej „Zabiegaj o pamięć”.