Your home away from home

Dwór Kaliszki

Dwór Kaliszki Dwór Kaliszki

Kategoria: 3*
Kaliszki 17
12-230 Biała Piska
woj.: warmińsko-mazurskie

„Weekend of Love” - pakiet dla Zakochanych

Cieszcie się wspólnym wypoczynkiem i odkrywajcie siebie na nowo... niezapomniane widoki, wyśmienita kuchnia, lekkość dotyku Spa.

Oferta dostępna tylko dla Zakochanych

3-dniowy pobyt zawiera:
- 2 noclegi w eleganckim pokoju z pięknym widokiem na panoramę Dworskiego Parku,
- 2 x bogate śniadania,
- 1 x romantyczna kolacja przy świecach w dworskiej restauracji,
- Masaż klasyczny  na bazie nawilżających olei dla dwojga  - przynosi ukojenie, głęboko odpręża, pozwala zrelaksować nie tylko ciało, ale i umysł.

czytaj więcej

Romantyczny weekend

„Jesteśmy dwoma promieniami jednego światła, rzuconymi z nieskończoności po to, aby się tu połączyć." Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej weekendowej oferty pobytu w Dworze Kaliszki spędzenia romantycznych chwil z bliska osobą. Oferta weekendowa obejmuje:

czytaj więcej

 

Wspaniali rodzice

Podziękujmy rodzicom za dobro i ciepło, jakim obdarzają nas każdego dnia. Nasi najdrożsi rodzice, zawsze zabiegani, zatroskani poświęcający czas, siły i energię nam – własnym dzieciom. Podziękujmy im za dobro i ciepło, jakim obdarzają nas każdego dnia. Zróbmy im niespodziankę wręczając zaproszenie na wyjątkowy pobyt w mazurskim dworze, gdzie zapomną o codziennych trudach, gdzie mama poczuje się królową otuloną przez ekskluzywny zabieg kosmetyczny a tata odbędzie daleką podróż podczas Afrykańskiego Zen – zabiegu na ciało. W ramach naszej oferty proponujemy:

czytaj więcej