Tu spokój ma swój smak...

Dwór Sieraków

Dwór Sieraków Dwór Sieraków

Kategoria: 4*
Sieraków 233
32-410 Dobczyce
woj.: małopolskie

Między nami kobietami

Dwór Sieraków zaprasza na niezwykłe spotkanie dla Pań. Wyjazd z Przyjaciółkami to okazja, by uciec od zgiełku miasta i codzienności, a także możliwość zaznania błogiego relaksu.

Czytaj więcej...

Pakiet konferencyjny

Dwór Sieraków zapewnia znakomite warunki do organizacji spotkań o różnym charakterze: konferencji, szkoleń czy spotkań businessowych. Zabytkowe wnętrza Dworu wprowadzają atmosferę skupienia i koncentracji.

Czytaj więcej...

Pakiet SPA dla kobiet w ciąży

W tym szczególnym czasie kobiety pragną relaksu, odprężenia i wytchnienia. Starannie wyselekcjonowane zabiegi SPA pozwolą przyszłym mamom bezpiecznie zadbać o urodę, tak by skóra wyglądała młodo, a ciało pozostało jędrne i gładkie. Czas spędzony u nas to również wspaniała okazja do odpoczynku od problemów dnia codziennego, odnalezienia spokoju i dobrego samopoczucia oraz zrelaksowania ciała i duszy.

Czytaj więcej...

Romantyczny weekend dla dwojga

Jeśli szukacie miejsca, w którym chcielibyście pobyć tylko ze sobą z dala od zgiełku i codzienności to Dwór Sieraków jest idealnym miejscem.

Czytaj więcej...

Day SPA

Proponujemy Państwu dwa całodzienne pakiety w naszym Winnym SPA, które pomogą się odprężyć i sprawią, że będzie to dla Ciebie niezapomniana chwila ucieczki od codzienności.

PAKIET „BŁOGIE CHWILE”
 
Twoje błogie chwile w Dworze Sieraków rozpoczną się od seansu w saunie fińskiej. Następnie wykonany będzie aromatyczny peeling winny całego ciała. Właściwości złuszczające kosmetyku połączone z odpowiednio dobranymi ruchami terapeuty pozwolą na wygładzenie i ujędrnienie Twojego ciała. Masaż relaksacyjny na olejku winnym wprowadzi Cię w błogi stan ducha i ciała. Na zakończenie zabiegu zostanie wykonana maska algowa z masażem twarzy, która przywróci skórze witalność, świeżość i gładkość.

Czytaj więcej...