Pałac Brzeźno Golf & SPA

Pałac Brzeźno Golf & SPA

Brzeźno 1
55-110 Prusice
woj.: dolnośląskie

O hotelu

Kompleks Pałac Brzeźno Golf & Spa składa się z:
3 obiektów hotelowych, w tym z zabytkowego Pałacu z przepiękną restauracją, usytuowanego w niezwykle malowniczym parku; Domku Klubowego z restauracją i sklepem golfowym; 18. dołkowego pola golfowego; kortów tenisowych oraz w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. Obiekt może poszczycić się jedną z najlepszych baz w Polsce dla początkujących golfistów z licznymi miejscami do ćwiczeń, małym polem golfowym, jak również szeroką kadrą trenerską. Na miejscu działa również klub tenisowy. Do dyspozycji Państwa oddajemy w sumie 41 komfortowych pokoi, w tym ekskluzywne apartamenty.

Pałac Brzeźno – zabytkowe wnętrza XIX-wiecznego Pałacu pozwalają poczuć się naprawdę wyjątkowo. Aranżacja przestrzeni spójna jest z architekturą budynku, a pomieszczenia pałacowe utrzymane są w pełnym elegancji stylu.

Oprócz klimatycznie urządzonych pokoi w Pałacu znajdują się także trzy apartamenty o najwyższym standardzie. Są to Pokój Biały, do którego szczególnie zapraszamy nowożeńców lub spragnione romantycznych wieczorów pary. Pokój Golfowy, który pozwoli miłośnikom golfa rozkoszować się ulubionym sportem nawet po treningach, a także Apartament Baszta, uwodzący przepięknym panoramicznym widokiem na park.

Komfort pobytu w pokojach pałacowych podnosi strefa SPA mieszcząca się w podziemiach budynku oraz pokój bilardowy, idealny do popołudniowych towarzyskich spotkań lub długich wieczornych rozmów przy partii szachów.

Gradi Golf Club

To co wyróżnia nas na tle innych obiektów to fakt, że jednym z komponentów Pałacu Brzeźno Golf & Spa jest 18. dołkowe pole golfowe Gradi Golf Club.
Gradi Golf Club – to nie przypadek, że jedno z najpiękniejszych i najlepiej przystosowanych do profesjonalnej gry pól golfowych w okolicach Wrocławia jest częścią brzezieńskiego zespołu pałacowego. Kompleks wypoczynkowy Pałacu Brzeźno został stworzony z miłości do tego co nieprzeciętne i wyjątkowe, dlatego oprócz malowniczych krajobrazów i urokliwej atmosfery proponuje także wyjątkową formę rekreacji.

Gradi Golf Club to zespół dwóch różniących się wielkością pól golfowych położonych pośród pięknych, naturalnych leśnych krajobrazów. Pole Główne to 18. dołkowe pole (PAR 71) o długości 5437 metrów, które zapewnia grę pełną wyzwań i satysfakcji zarówno graczom zaawansowanym, jak i początkującym. Mniejsze, to ulokowane na terenie przypałacowego zespołu zieleni pole 6. dołkowe (PAR 19) stanowi idealne miejsce do treningu i nauki sztuki golfowej. Dołki parkowego pola wkomponowane zostały w podłoże wśród licznych drzew, strumieni i oczek wodnych.

Dodatkowo w skład kompleksu Gradi Golf Club wchodzi doskonale przystosowany do ćwiczeń techniki uderzenia piłki golfowej driving range z 7 stanowiskami zadaszonymi oraz inne miejsca treningowe. W Domku Klubowym, stanowiącym jeden z komponentów zespołu pałacowego, znajdą Państwo również dobrze wyposażony sklep golfowy oraz symulator golfa, który może okazać się świetną alternatywą na wypadek niesprzyjającej tradycyjnej grze pogody. Natomiast po całym dniu wysiłku i intensywnej rywalizacji zapraszamy wszystkich graczy do naszej Restauracji na pyszne domowe obiady.

Wesela

Z przyjemnością przedstawiamy propozycję organizacji ślubu i wesela w Zespole Płacowo-Parkowym w Brzeźnie.

Nasz obiekt to eleganckie wnętrza, przepięknie utrzymany park, wyśmienita kuchnia oraz niepowtarzalny nastrój, który sprawi, że ten najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie jeszcze piękniejszy i niezapomniany. W klimatyzowanych salach przygotowanych zgodnie z Państwa sugestiami możemy ugościć 70 osób. Każda para ma możliwość powiedzenia sakramentalnego „tak" na terenie ogrodów pałacowych. W pięknym parku pośród kwitnących drzew i kwiatów, stawów i strumyków zorganizujemy niezapomniane plenerowe przyjęcie dla większej ilości gości. Ślub i wesele przy świecach w plenerze będzie wydarzeniem wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a atmosfera miejsca sprawa, że zarówno Młoda Para, jak goście weselni poczują się u nas wyjątkowo.

Konferencje

Posiadamy w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne. Największa z nich przeznaczona jest dla 70 osób (układ kinowy). Dla grup ceniących intymność czekają dwie stylowo urządzone mniejsze sale - VIP oraz Biblioteczka.

Nasz doradca zajmujący się grupami zorganizowanymi z chęcią udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania i przygotuje ofertę zgodnie z Państwa sugestiami. Kontakt odnajdą Państwo na stronie www-palac-brzezno.pl.

Pałacowe SPA & Wellness

Przygotowaliśmy dla Państwa dwa specjalne pakiety, które na stałe zostały wprowadzone do "menu" tej strefy.