Jesteśmy po to, byście zapamiętali tę chwilę...

Pałac Tłokinia

Pałac Tłokinia Pałac Tłokinia

Kategoria: 3*
ul. Kościelna 46
62-860 Tłokinia Kościelna
woj.: wielkopolskie

Przyjęcia weselne i uroczystości rodzinne

Dzięki różnorodności sal, które znajdziecie Państwo w Pałacu Tłokinia, każda uroczystość rodzinna, zarówno przyjęcia weselne, jak i komunie, chrzciny, urodziny i inne, idealnie wpasują się w klimat Pałacowych wnętrz. W zależności od liczby gości oraz charakteru uroczystości, zaproponujemy Państwu salę, w której będą się Państwo czuli najbardziej komfortowo. Zaangażowanie pracowników w połączeniu z klimatem naszego obiektu oraz wyśmenitą kuchnią daje gwarancję, że każde przyjęcie będzie niezapomniane.

 

 

 

Bankiety

Pałac Tłokinia, to idealne miejsce na organizację bankietów. Dysponujemy Pałacową Oranżerią, która w połączeniu z Salą Balową, może gościć do 250 osób. Sala w pełni klimatyzowana zapewni Państwu komfort zarówno latem jak i zimą, a rozpościerający się za oknami widok na pewno zapadnie na długo w pamięć Państwa gości. Do wyboru stoły okrągłe, prostokątne, bądź koktajlowe.

 

 

Konferencje i szkolenia

Pałac Tłokinia to idealne miejsce na zorganizowanie szkolenia, bądź też konferencji dla Państwa firmy. Dysponujemy 5 salami konferencyjnymi, które możemy w pełni  dostosować do Państwa potrzeb. Każda z sal jest klimatyzowana i może być ustawiona według scenariusza Państwa szkolenia. Zapewniamy również w pełni część gastronomiczną (śniadanie, serwis kawowy, lunch, kolacja - w różnych formach) oraz nocleg. Do Państwa dyspozycji oddajemy rzutnik, ekran, flipcharty i inne. Na Państwa życzenie organizujemy również atrakcje dodatkowe, które z pewnością uświetnią każde spotkanie.