Nowoczesność w zabytkowym klimacie

ul. Grunwaldzka 48
42-700 Lubliniec
woj.: śląskie

O hotelu

W odrestaurowanych wnętrzach XIII-wiecznego zamku należącego do Historic Hotels of Europe urządzono 45 pokoi w ponadczasowej konwencji.

W hotelu znajduję się także butikowe SPA oraz jedna z najlepszych restauracji w Polsce.

Dyskrecja, komfort, znakomita obsługa i "klimat" to również nas wyróżnia.

 

 

 

 

 

Restauracja

Blask świec, akompaniament nastrojowej muzyki, profesjonalna obsługa to wisienka na torcie naszej kulinarnej oferty, którą będziemy rozpieszczać Państwa podniebienie.

Proponujemy największe przeboje kuchni śródziemnomorskiej przyprawione fantazjami naszego znakomitego mistrza kuchni. Inspirują nas południowe smaki pełne włoskiego słońca, hiszpańskiego temperamentu i francuskiej poezji. Zabierzemy Państwa w apetyczną podróż po wybrzeżu Morza Śródziemnego, podczas której zwiedzicie najsmaczniejsze zakątki południowej Europy.

To jednak nie wszystko. W naszym wyjątkowym menu znajdą Państwo arcydzieła tradycyjnej kuchni staropolskiej i regionalnej wzbogacone o niepowtarzalne aranżacje kulinarne. Nasz kunszt docenili goście oraz eksperci przyznając nam nagrodę Poland 100 Best Restaurants w kategorii najlepszej restauracji w obiektach historycznych.

SPA w niecodziennym stylu

W zamkowych podziemiach stworzyliśmy oazę luksusu i spokoju dla ciała i duszy.Niepowtarzalny urok tego miejsca powstał dzięki połączeniu nowoczesnego designu z surowymi, średniowiecznymi murami oraz idealnie dobranej iluminacji.

Zapraszamy do wSPAniałego relaksu w panoramicznej saunie suchej oraz szklanej łaźni parowej, do basenu witalnego oraz ścieżki wrażeń wodnych.

W trzech nastrojowych gabinetach nasi eksperci proponują zabiegi bazując na najlepszych produktach GERnetic, TheraVine i Phytomer.

 

 

Sale konferencyjne

Sala Rodziny de Garnier
Sala Rodziny de Garnier to idealne miejsce na małe konferencje, szkolenia i kameralne spotkania biznesowe. Zamkowe wnętrza połączone z nowoczesnym designem tworzą jedyny w swoim rodzaju biznesowy klimat, który sprzyja pracy, podejmowaniu decyzji oraz rozmowom o interesach.
(mała) - maksymalnie 20 osób Wymiary: 5,1m x 5,9m

Sala Hrabiego Cellarego
Sala Hrabiego Cellarego to funkcjonalna sala konferencyjna, w której organizujemy duże spotkania o charakterze biznesowym. Przestrzeń i zamkowa "osobowość" sali, to tylko dwa powody, dla których warto wybrać ofertę naszego hotelu (duża) - maksymalnie 80 osób Wymiary: 6,3m x 9,3m