A taste of peace...

Dwór Sieraków

Dwór Sieraków Dwór Sieraków

Kategoria: 4*
Sieraków 233
32-410 Dobczyce
province: małopolskie
Dom Gości opactwa Benedyktynów w Tyńcu

Dom Gości opactwa Benedyktynów w Tyńcu Dom Gości opactwa Benedyktynów w Tyńcu

rej. zab. nr A – 169/M
ul. Benedyktyńska 37
30 - 398 Kraków
province: małopolskie

II miejsce dla Dworu Sieraków w 9. edycji Wine & Food Noble Night

17 września już po raz 9. miała miejsce Gala Wine & Food Noble Night, jeden z najtrudniejszych konkursów kulinarnych w Polsce. Tym milej nam poinformować, iż Dwór Sieraków, należący do Fundacji Heritage Hotels Poland, zajął w nim II miejsce w kategorii "Przystawka". 

Read more...

Złote Popołudnie - XIX-wieczny piknik

Już 10 września dzięki Złotemu Popołudniu 2016 w Dworze Sieraków będziesz miał niepowtarzalną szansę wczuć się w epokę, która zafascynowana była nauką, modą, fantastyką, Orientem, malarstwem historycznym i fotografią. Zobaczysz spektakle, pokazy, animacje, projekcje i spotkasz ożywionych mieszkańców tamtych czasów. Sam staniesz się częścią największej w Polsce wspólnej podróży w czasie do XIX wieku i w jego bardziej fantastyczne okolice! 
 

Read more...

Polskie wina - Grzyby - Jagnięcina (18 października)

W piątek 18 października o g.19:00  w cyklu "Winnych piątków" Dwór Sieraków zaprasza na kolejną tematyczną kolację połączoną z degustacją win - tym razem polskich. Swoje najlepsze wina zaprezentuje Piotr Stopczyński - enolog winiarni Pałac Mierzęcin, jeden z najlepszych polskich enologów.

Read more...

OGRODY WINA (12 czerwca)

Dwór Sieraków zaprasza na kolejna edycję Ogrodów Wina - ekskluzywnego garden party, podczas którego można degustować setki win i alkoholi mocnych sprowadzanych do Polski z całego świata. Można też wziąć udział w pokazach, szkoleniach, porównać smaki kilku roczników.

Read more...

Wina Królestwa Aragonii (29 maja)

W piątek 29 maja w cyklu "Piątek z Bachusem" Dwór Sieraków zaprasza na kolejną tematyczną kolację połączoną z degustacją win.

Read more...

NOC WINA - Szparagi i Riesling (22 maja)

W piątek 22 maja na godz. 19.00 Dwór Sieraków zaprasza na kolację połączoną z degustacją win niemieckich pt. Szparagi i Riesling.

Read more...

Literatura i Wino - wieczór z Adamem Wodnickim

Piątkowy wieczór 24 kwietnia w Dworze Sieraków to doskonała okazja by oddać się swoim literackim zainteresowaniom, poszerzyć kulinarne i winiarskie horyzonty oraz otrzymać autorską dedykację. Zapraszamy na kolejny wieczoru z cyklu "Literatura i Wino" którego Gościem będzie Adam Wodnicki autor książki "Tryptyk Oksytański"

Read more...

Wielkanoc w tempie slow w Dworze Sieraków

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wspólnego przeżycia i świętowania tegorocznych Świąt Wielkiej Nocy. Świąteczna, ciepła atmosfera, pełen spokoju nastrój, suto zastawiony stół wielkanocny - to wszystko i wiele więcej czeka na Państwa w Dworze Sieraków.

Read more...

Vina z Veneto (20 marca)

W piątek 20 marca w cyklu "Piątek z Bachusem" Dwór Sieraków zaprasza na kolejną tematyczną kolację połączoną z degustacją win.

Read more...

Francja w dobrym guście (19 marca)

Goût de France, czyli Francja w dobrym guście to święto francuskiej kuchni obchodzone na całym świecie w dniu 19 Marca 2015. W tym jednym dniu w 1000 wybranych restauracji na 5 kontynentach podawana jest uroczysta kolacja składająca się wyłącznie z dań kuchni francuskiej. W kolacjach uczestniczą znakomici goście reprezentujący ten kraj i jego kulturę.

Restauracja Dworu Sieraków, bliska Francji choćby poprzez wyróżnienie jej w przewodniku gastronomicznym Gault&Millau, zaprasza wszystkich miłośników galijskiej kuchni na to niezwykłe, gastronomiczno-kulinarne wydarzenie.

czytaj więcej