SPA Dwór Kombornia

SPA Dwór Kombornia to jedyne w swoim rodzaju miejsce, które oprócz bogatej oferty orientalnych masaży i rytuałów, autorskich zabiegów pielęgnacyjnych ciała, specjalizuje się w wykorzystaniu dobroczynnych właściwości wina i czekolady.

Wizyta w naszym SPA to zaproszenie by zostawić za sobą codzienność i udać się w podróż pełną egzotycznych woni, subtelnej muzyki oraz dobroczynnego oddziaływania masaży i rytuałów, w których dotyk ludzkich rąk i ludzka wrażliwość są najważniejsze.

Instytut Kosmetyczny

Tu, za sprawą fachowych kompetencji kosmetologów, wartościowym składnikom profesjonalnych kosmetyków firmy Babor, Dr. Belter i Sesderma oraz efektywnym technikom skóra na nowo ukaże swoje piękno. Wizyta w Instytucie pozwoli także kompleksowo rozwiązać problemy z zakresu profesjonalnej kosmetyki ciała i twarzy w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne: mikroderamabrazję, oxybrazję, infuzję tlenową, mezoterapię igłową i karboksyterapię.

Strefa Wellness

W dworskiej Oranżerii mogą Państwo skorzystać z: basenu z 3 torami do pływania o długości 17metrów, basenu rekreacyjnego z atrakcjami powietrznymi (dysze masujące w ścianach i na dnie, gejzery powietrzne, kanapy i siedziska masażu powietrznego i wodospad), jacuzzi, brodzika z przeciwprądem, dwóch indywidualnie zaaranżowanych łaźni parowych, dwóch saun suchych, sauny Infrared, Groty Solnej i siłowni.

Akademia Wellness

Na zwolenników aktywnych form wypoczynku, którym nie wystarczą ponad 2 km ścieżek spacerowych w naszym parku, latem czekają rowery i opracowane przez nas programy wycieczek, a w sezonie zimowym lodowisko i narty biegowe oraz przygotowane dla nich trasy. Zapraszamy też na zajęcia Nordic Walking, AquaFitness, indywidualne zajęcia z Instruktorem na siłowni oraz warsztaty usprawniające kręgosłup. Na życzenie Gości organizujemy także inne formy aktywności.