Stylowo i ze smakiem

Premiera filmu "Lourdes. Kamil kręci film"

Premiera filmu "Lourdes. Kamil kręci fil…

Zapraszamy na premierę filmu "Lourdes. Kamil kręci film" która odbędzie się w gościnnych progach Hotelu Polskiego w Krakowie ul. Pijarska 17 w piątek 20 maja 2016 roku o godz. 17:30.

Czytaj więcej
Festiwal Dań z Nowalijek w Hotelach Grupy Heritage

Festiwal Dań z Nowalijek w Hotelach Grupy Her…

...Polacy nie gęsi, swoją kuchnię mają... – parafrazując słynne zadanie swojego znamienitego przodka, o wyjątkowości polskiej tradycji kulinarnej przekonuje Mikołaj Rey i zaprasza na Festiwal „Nowalijki” organizowany w maju w Hotelach Heritage Hotels Poland. 

Czytaj więcej
I Konkurs kulinarny Heritage Hotels Poland

I Konkurs kulinarny Heritage Hotels Poland

W dniach 20-21 marca 2016, w trakcie III Zjazdu Heritage Hotels Poland, w Hotelu Bristol Busko ART & Medical SPA odbył się I Konkurs Kulinarny, w którym wzięli udział Szefowie kuchni hoteli Grupy Heritage. Kulinarne kreacje, przygotowane na zadany temat, oceniało Jury Fundatorów i Jury profesjonalistów. Konkurs składał się z...

Czytaj więcej
III Zjazd Heritage Hotels Poland

III Zjazd Heritage Hotels Poland

W dniach 20-22 marca 2016 w Hotelu BRISTOL Art & Medical SPA w Busku Zdroju odbył się III Zjazd Fundacji Hoteli Historycznych połączony z Walnym Zgromadzeniem Fundacji. Wzorem poprzednich Zjazdów składał się dwóch niezależnych programów. Tym razem motywem przewodnim Zjazdu była sztuka kulinarna w Heritage Hotels.

Czytaj więcej
Prev
  • 1
  • 2
Next
ÿ ᾰȶ/div>

Wesela w zabytkach

Wesela w zabytkach

Stylowe wesele w pałacu, na zamku, w dworze – romantyczne, niezapomniane i oryginalne, jak z rodowego albumu  albo z baśni. Od niego datować się będzie nowa epoka w życiu Pary Młodej i w rodzinnych wspomnieniach.

Czytaj więcej...

Konferencje w zabytkach

Konferencje w zabytkach

Zamki, pałace, dwory czy miejskie rezydencje powstawały w równiej mierze w celach mieszkalnych jak i  reprezentacyjnych. Z założenia służyć miały organizacji wydarzeń podnoszących prestiż i zachwycać przybyłych gości pięknem architektury, estetyką wnętrz, kulturą stołu i rozmachem aranżacji otoczenia.

Czytaj więcej...

Podaruj Prezent

Szukają Państwo nietuzinkowego prezentu dla ważnej dla siebie Osoby? A może okazja jest wyjątkowa i taki też powinien być prezent? A czy można sobie wyobrazić cenniejszy podarunek niż czas dla siebie, relaks i wypoczynek, nowe przeżycia i cenne wspomnienia? Bon Upominkowy Heritage Hotels Poland to taki właśnie podarunek z obietnicą niepowtarzanych przeżyć.

Czytaj więcej...

Heritage Hotels Polska