Stylowo i ze smakiem

Restauracja Magnolia uczestnikiem Goût the France 2017

Restauracja Magnolia uczestnikiem Goût the Fr…

Restauracja Magnolia Dworu Kombornia Hotel & SPA****, jako jedyna restauracja na Podkarpaciu, ma zaszczyt i przyjemność reprezentować jako jedyna Podkarpacie podczas Goût the France 2017 - międzynarodowego święta francuskiej gastronomii.

Czytaj więcej
Obiekty należące do Heritage Hotels Poland wyróżnione w żółtym przewodniku Gault&Millau

Obiekty należące do Heritage Hotels Poland wy…

Znaleźć się w żółtym przewodniku kulinarnym Gault&Millau to marzenie każdego szefa kuchni i właściciela restauracji. 27 listopada 2016 roku odbyła się jego kolejna premiera. Wśród wyróżnionych miejsc znalazły się restauracje należące do programu Heritage Hotels Poland, które łącznie uzyskały aż osiem czapek. Obiekty należące do fundacji mieszczą się w zabytkowych...

Czytaj więcej
Restauracja EGO jedną ze 100 najlepszych

Restauracja EGO jedną ze 100 najlepszych

W miniony weekend odbyła się Gala Poland 100 Best Restaurants Awards 2016 w Szczawnicy. Restauracja EGO w Hotelu Alter z ul: Grodzkiej 30 w Lublinie otrzymała Grand Award i 3 widelce. Konkurs był organizowany po raz szósty.

Czytaj więcej
Podróż winnym szlakiem - fotorelacja

Podróż winnym szlakiem - fotorelacja

Chociaż Polska w pierwszej chwili wcale nie kojarzy się z winami, to jednak mamy się czym pochwalić. Do dziś winna tradycja jest kontynuowana w wielu staropolskich pałacach, zamkach i dworach, a na bazie tego trunku powstaje mnóstwo całkiem współczesnych atrakcji.

Czytaj więcej
Portal viapoland.com o obiektach Heritage Hotels Poland

Portal viapoland.com o obiektach Heritage Hot…

Viapoland.com o hotelach należących do Heritage Hotels Poland: "Zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, mazowieckie, małopolskie a może Mazury?

Czytaj więcej
National Geographic Poland wyróżnił 8 obiektów należących do Heritage Hotels Poland!

National Geographic Poland wyróżnił 8 obiektó…

Kolejne wyróżnienie dla aż 8 obiektów należących do Heritage Hotels Poland! Tym razem wybór wyjątkowych i zabytkowych hoteli w Polsce rekomenduje National Geographic Poland w swoim zestawieniu "Zamków i dworów w Polsce, dzięki którym zapomnisz o wakacjach za granicą".

Czytaj więcej
3 obiekty należące do Heritage Hotels Poland wśród 20 najbardziej niesamowitych hoteli w Polsce!

3 obiekty należące do Heritage Hotels Poland …

3 obiekty należące do grupy Heritage Hotels Poland zostały wyróżnione wśród 20 najbardziej niesamowitych hoteli w Polsce przez Property Design!

Czytaj więcej
Festiwal Dań z Nowalijek w Hotelach Grupy Heritage

Festiwal Dań z Nowalijek w Hotelach Grupy Her…

...Polacy nie gęsi, swoją kuchnię mają... – parafrazując słynne zadanie swojego znamienitego przodka, o wyjątkowości polskiej tradycji kulinarnej przekonuje Mikołaj Rey i zaprasza na Festiwal „Nowalijki” organizowany w maju w Hotelach Heritage Hotels Poland. 

Czytaj więcej
I Konkurs kulinarny Heritage Hotels Poland

I Konkurs kulinarny Heritage Hotels Poland

W dniach 20-21 marca 2016, w trakcie III Zjazdu Heritage Hotels Poland, w Hotelu Bristol Busko ART & Medical SPA odbył się I Konkurs Kulinarny, w którym wzięli udział Szefowie kuchni hoteli Grupy Heritage. Kulinarne kreacje, przygotowane na zadany temat, oceniało Jury Fundatorów i Jury profesjonalistów. Konkurs składał się z...

Czytaj więcej
III Zjazd Heritage Hotels Poland

III Zjazd Heritage Hotels Poland

W dniach 20-22 marca 2016 w Hotelu BRISTOL Art & Medical SPA w Busku Zdroju odbył się III Zjazd Fundacji Hoteli Historycznych połączony z Walnym Zgromadzeniem Fundacji. Wzorem poprzednich Zjazdów składał się dwóch niezależnych programów. Tym razem motywem przewodnim Zjazdu była sztuka kulinarna w Heritage Hotels.

Czytaj więcej
Prev
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Next

Hotele Historyczne w Polsce

Obiekty Stowarzyszenia Hoteli Historycznych w Polsce są częścią Heritage Hogtels Poland.

Odkryj Hotele Historyczne Polska.

Wesela w zabytkach

Wesela w zabytkach

Stylowe wesele w pałacu, na zamku, w dworze – romantyczne, niezapomniane i oryginalne, jak z rodowego albumu  albo z baśni. Od niego datować się będzie nowa epoka w życiu Pary Młodej i w rodzinnych wspomnieniach.

Czytaj więcej...

Konferencje w zabytkach

Konferencje w zabytkach

Zamki, pałace, dwory czy miejskie rezydencje powstawały w równiej mierze w celach mieszkalnych jak i  reprezentacyjnych. Z założenia służyć miały organizacji wydarzeń podnoszących prestiż i zachwycać przybyłych gości pięknem architektury, estetyką wnętrz, kulturą stołu i rozmachem aranżacji otoczenia.

Czytaj więcej...

Heritage Hotels Polska