O hotelu

Zapraszamy Państwa do Dworu Kombornia - niepowtarzalnego, klimatycznego zespołu dworskiego położonego w Beskidzie Niskim.

To wyjątkowe miejsce, stworzono dla osób ceniących sobie przestrzeń, spokój i prywatność. Obejmuje ono 10 hektarowy zabytkowy zespół dworsko-parkowy, którego historia sięga XVI. W urokliwym otoczeniu karpackich krajobrazów czeka tu na Państwa cisza i unikalny klimat wiejskiej rezydencji.

W zabytkowych wnętrzach znajdą Państwo noclegi w stylowych, komfortowo wyposażonych pokojach i wykwintną kuchnię. Natomiast bogata infrastruktura SPA&Wellness pozwoli umknąć codzienności i cieszyć się błogim relaksem.

Położenie na skraju Bieszczad czyni z Dworu Kombornia doskonały punkt startowy wypraw, mających na celu poznanie spuścizny kulturowej oraz atrakcji turystycznych i przyrodniczych Podkarpacia. Dwór Kombornia znajduje się w odległości 10 kilometrów od Krosna (obok drogi krajowej nr 9 Rzeszów – Barwinek), 49 km od Rzeszowa oraz 60 km od lotniska w Jasionce.

Dwór Kombornia Hotel & SPA**** - Hotel 4* we Dworze

W głównym budynku zespołu dworskiego do dyspozycji Gości przygotowane są miejsca noclegowe w luksusowych, komfortowo wyposażonych i indywidualnie zaaranżowanych pokojach. Wystrój i wyposażenie pokoi hotelowych mieszących się w centralnej części Dworu to subtelny mariaż dawnej elegancji i współczesnych wygód. Każdy z nich oprawiono w stylowe meble oraz odmienną paletę barw i urokliwych deseni. Natomiast pokoje hotelowe w południowym skrzydle przygotowano z myślą o osobach, które lepiej czują się we współczesnych wnętrzach, dlatego królują w nich proste formy i wyrafinowane zestawienia barw.

Wszystkie pokoje hotelowe są klimatyzowane latem, wyposażone w łazienkę, telewizor LCD z kanałami telewizji satelitarnej i PAY TV, sejf, mini-bar, telefon i dostęp do Internetu.

Wine Garden Hotel***

Pokoje Wine Garden Hotel*** przygotowano w dwóch zabytkowych budynkach zespołu dworskiego (oddalonych o 100 metrów od centralnego budynku Dworu). Pierwszy to XVIII-wieczna Oficyna, której renowacja zakończona została wiosną 2011 roku. Drugi to XIX-wieczny, sąsiadujący z Oficyną Dworską budynek dawnych stajni dworskich, którego adaptacja została zakończona w 2014 roku. W wystroju wszystkich pokoi Wine Garden Hotel*** dominują ciepłe barwy, a inspiracją dla ich kolorystyki było wino i czekolada.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizor LCD z kanałami telewizji satelitarnej i PAY TV, telefon i dostęp do Internetu.