SPA

Grape Spa powstało, aby móc dzielić się pasją do wina i przyjemnością aktywnego wypoczynku oraz korzystania z uroków natury. Do zabiegów wykorzystywane są winogrona z pałacowej winnicy - unikalne źródło antyoksydantów i witamin - starannie wyselekcjonowane, by zapewnić jak najlepsze efekty pielęgnacyjne. Specjalne receptury zabiegowe zostały opracowane dla Grape Spa przez niemiecką markę kosmetyków naturalnych Kurland. Do Spa chcieliśmy przenieść właściwości odmładzające winogron oraz to, czego koneserzy szukają w winie: piękno, koloryt, zapach i przyjemność. W ofercie znajdą Państwo szeroką paletę zabiegów i rytuałów na twarz i ciało, kąpiele winne oraz gamę masaży.
Na wzór sekretnej harmonii wielkich win, pobyt w Grape Spa pomaga spotkać naturę przyjemności.

STREFA WELLNESS
Do dyspozycji gości Grape Spa jest basen oraz bogata i kompleksowa strefa saun, łaźni, grot i wypoczywalni. Basen rekreacyjny z hydromasażami, gejzerem, bąbelkowymi leżankami i przeciwprądem, wylewkami masującymi barki oraz jacuzzi i brodzik dla najmłodszych pozwolą wspaniale zrelaksować się niezależnie od wieku i kondycji fizycznej.
W strefie saun znajdą Państwo zarówno możliwość błogiego wypoczynku, delikatnych, odstresowujących i oczyszczających kąpieli saunowych, jak i intensywnych, wzmacniających seansów w wysokiej temperaturze.

STREFA FITNESS
Strefa Fitness wyposażona jest w profesjonalny sprzęt włoskiej firmy Technogym, zapewnia doskonałe warunki do treningu i najwyższy poziom bezpieczeństwa. W siłowni znajduje się sprzęt cardio: bieżnie, rowerki, orbitrek, steper, „narciarz”, jak również przeznaczony do ćwiczeń siłowych: ławeczki, sztangi, hantle i wyciągi.