Gradi Golf Club

To co wyróżnia nas na tle innych obiektów to fakt, że jednym z komponentów Pałacu Brzeźno Golf & Spa jest 18. dołkowe pole golfowe Gradi Golf Club.
Gradi Golf Club – to nie przypadek, że jedno z najpiękniejszych i najlepiej przystosowanych do profesjonalnej gry pól golfowych w okolicach Wrocławia jest częścią brzezieńskiego zespołu pałacowego. Kompleks wypoczynkowy Pałacu Brzeźno został stworzony z miłości do tego co nieprzeciętne i wyjątkowe, dlatego oprócz malowniczych krajobrazów i urokliwej atmosfery proponuje także wyjątkową formę rekreacji.

Gradi Golf Club to zespół dwóch różniących się wielkością pól golfowych położonych pośród pięknych, naturalnych leśnych krajobrazów. Pole Główne to 18. dołkowe pole (PAR 71) o długości 5437 metrów, które zapewnia grę pełną wyzwań i satysfakcji zarówno graczom zaawansowanym, jak i początkującym. Mniejsze, to ulokowane na terenie przypałacowego zespołu zieleni pole 6. dołkowe (PAR 19) stanowi idealne miejsce do treningu i nauki sztuki golfowej. Dołki parkowego pola wkomponowane zostały w podłoże wśród licznych drzew, strumieni i oczek wodnych.

Dodatkowo w skład kompleksu Gradi Golf Club wchodzi doskonale przystosowany do ćwiczeń techniki uderzenia piłki golfowej driving range z 7 stanowiskami zadaszonymi oraz inne miejsca treningowe. W Domku Klubowym, stanowiącym jeden z komponentów zespołu pałacowego, znajdą Państwo również dobrze wyposażony sklep golfowy oraz symulator golfa, który może okazać się świetną alternatywą na wypadek niesprzyjającej tradycyjnej grze pogody. Natomiast po całym dniu wysiłku i intensywnej rywalizacji zapraszamy wszystkich graczy do naszej Restauracji na pyszne domowe obiady.