O hotelu

Kompleks Pałac Brzeźno Golf & Spa składa się z:
3 obiektów hotelowych, w tym z zabytkowego Pałacu z przepiękną restauracją, usytuowanego w niezwykle malowniczym parku; Domku Klubowego z restauracją i sklepem golfowym; 18. dołkowego pola golfowego; kortów tenisowych oraz w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. Obiekt może poszczycić się jedną z najlepszych baz w Polsce dla początkujących golfistów z licznymi miejscami do ćwiczeń, małym polem golfowym, jak również szeroką kadrą trenerską. Na miejscu działa również klub tenisowy. Do dyspozycji Państwa oddajemy w sumie 41 komfortowych pokoi, w tym ekskluzywne apartamenty.

Pałac Brzeźno – zabytkowe wnętrza XIX-wiecznego Pałacu pozwalają poczuć się naprawdę wyjątkowo. Aranżacja przestrzeni spójna jest z architekturą budynku, a pomieszczenia pałacowe utrzymane są w pełnym elegancji stylu.

Oprócz klimatycznie urządzonych pokoi w Pałacu znajdują się także trzy apartamenty o najwyższym standardzie. Są to Pokój Biały, do którego szczególnie zapraszamy nowożeńców lub spragnione romantycznych wieczorów pary. Pokój Golfowy, który pozwoli miłośnikom golfa rozkoszować się ulubionym sportem nawet po treningach, a także Apartament Baszta, uwodzący przepięknym panoramicznym widokiem na park.

Komfort pobytu w pokojach pałacowych podnosi strefa SPA mieszcząca się w podziemiach budynku oraz pokój bilardowy, idealny do popołudniowych towarzyskich spotkań lub długich wieczornych rozmów przy partii szachów.