O hotelu

Jest polski, a zarazem europejski. Nowoczesny, a jednocześnie tradycyjny. Sielski i spokojny, ale nieodległy od Krakowa. Dwór Sieraków, miejsce które żyje w tempie "Slow" dobrą kuchnią, winem, spacerami i książką przy kominku. Jak w każdym historycznym dworze znajdziesz w nim ślady życiowych wędrówek gospodarzy utrwalone w obrazach, rycinach, zdjęciach i meblach wypełniających to miejsce.

Dworska restauracja posiada rekomendację Slow Food, została również wyróżniona przez przewodnik kulinarny Gauilt&Millau jako jedna z pięćdziesięciu najlepszych restauracji w 2014 roku w Polsce. Nasza piwnica może poszczycić się najbogatszą kolekcją win w Małopolsce. W cieniu bukowego parku, w szumie jego drzew znajdziecie Państwo wakacyjny lub weekendowy odpoczynek.

W sali balowej lub na tarasie urządzicie wesele, w spa zregenerujecie swoje siły. Ucieszy nas każda Państwa wizyta, nieważne z jakiego powodu przybędziecie. Bo taka jest rola dworu - ugościć przyjaciół i dać im to co gospodarze mają najlepszego.