Pracownik służby pięter (k/m) - Zamek Lubliniec

Hotel Zamek Lubliniec poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik służby pięter (k/m)

Opis stanowiska:

  • Sprzątanie pokoi hotelowych oraz części ogólnodostępnych zgodnie ze standardami hotelu  (wymiana pościeli i ręczników, ewidencja prania; uzupełnianie środków higienicznych i kosmetyków),
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi,

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • uczciwość,
  • chęć do pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • odpowiedzialność, dokładność, dbałość o szczegóły,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, nowoczesnej i rozwijającej się firmie w młodym zespole profesjonalistów.
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności zawodowych.