Kucharz - Zamek Lubliniec

Hotel Zamek Lubliniec poszukuje kandydatów na stanowisko: Kucharz

Zakres obowiązków:

  • Produkcja i przygotowywanie dań zgodnie z przyjętymi standardami
  • Aktywne uczestniczenie w opracowywaniu nowych receptur
  • Przestrzeganie zasad postępowania z żywnością- HACCP
  • Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu
  • Zapewnienie gościom najwyższej jakości usług gastronomicznych
  • Dbałość o estetykę potraw
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie gastronomiczne
  • Pasja do gotowania
  • Zamiłowanie do swojego zawodu
  • Umiejętność przyrządzania potrawa według receptur
  • Inwencja własna, umiejętność łączenia smaków
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków
  • Dobry zmysł organizacji pracy, poczucie estetyki oraz kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość zasad HACCP
  • Sumienność, obowiązkowość
  • Otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, nowoczesnej i rozwijającej się firmie w młodym zespole profesjonalistów.
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności zawodowych,