Wypoczynek z winem i czekoladą na skraju Bieszczad

Dwór Kombornia

Dwór Kombornia Dwór Kombornia

Kategoria: 4*
rej. zab. A-393; 30-09-1971r.
Kombornia 1
38-420 Kombornia k/Krosna
woj.: podkarpackie
tel.: (+48) 13 435 42 89
hotel@DworKombornia.pl
www.DworKombornia.pl

Przewagi miejsca

Salon Win Karpackich

Jedyna w Polsce piwnica degustacyjna z tak bogatą kolekcją win z Karpat dostępnych do degustacji w formule czasowej.

 SPA Dwór Kombornia

SPA Dwór Kombornia, które specjalizuje się w wykorzystaniu w zabiegach pielęgnacyjnych ciała i twzrzy wszystkich dobroczynnych właściwości wina i czekolady.

Kuchnia inspirowana ideą Slow Food

Specjalnością Dworu Kombornia są niepowtarzalne kolacje Vin Diner - złożone z degustacyjnych dań w połączeniu z idealnie dobranymi winami wyselekcjonowanymi z portfolio Salonu Win Karpackich tworzą prawdziwe uczty wrażeń.

Galeria pokoi

Apartament

Apartament

Dwór Kombornia Hotel&SPA**** - Przestronne, luksusowo i indywidualnie urządzone apartamenty na parterze oraz piętrze Dworu. Składają się z saloniku, sypialni i łazienki z wanną i prysznicem. Pokoje dla osób niepalących, klimatyzowane latem.Powierzchnia pokoju: 50.42m2 Sypialnia: 18.44m2 Łazienka: 7.6m2 (p. 100) 47.03m2 Sypialnia: 13.04m2 Łazienka: 7.81m2 (p. 103) Kolorystyka: bordowo-złota (p.100) złota (p. 103)

Mniejszy apartament z balkonem

Mniejszy apartament z balkonem

Dwór Kombornia Hotel&SPA**** - Luksusowy apartament z łożem małżeńskimi z baldachimem. Do apartamentu przynależy pokaźny balkon, z którego rozpościera się uroczy widok na zabytkowy park. Pokój dla osób niepalących, klimatyzowane latem. Powierzchnia pokoju: 39.24m2 Sypialnia: 30.87m2 Łazienka: 5.14m2 balkon Kolorystyka: zielono- złota,

Pokój De Lux

Pokój De Lux

Dwór Kombornia Hotel&SPA**** - Luksusowe pokoje z łożem małżeńskimi z baldachimem, na piętrze w historycznie najstarszej części Dworu. Pokoje dla osób niepalących, klimatyzowane latem.Powierzchnia pokoju: 33.44m2 Sypialnia: 23.84m2 Łazienka: 4.64m2 (p.102) 31.96m2 Sypialnia: 21.54m2  Łazienka: 6.06m2 (p.104) 29.98m2 Sypialnia: 21.34m2  Łazienka: 4.81m2 (p.106) Kolorystyka: czerwono- złota (p. 102) zielono- złota (p. 104), niebiesko-złota (p. 106)

Pokój Superior

Pokój Superior

Dwór Kombornia Hotel&SPA**** - Przestronne, stylizowane pokoje, w których królują proste formy i wyrafinowane zestawienia barw. Pokóje dla osób niepalących, klimatyzowane latem.Powierzchnia pokojów od 27m2 do 34m2. Kolorystyka: niebiesko-złota, czerwono-złota, łososiowo-złota.

Pokój Studio

Pokój Studio

Dwór Kombornia Hotel&SPA**** - Duże, dwupokojowe Studio urządzone z myślą o komforcie osób podróżujących w większym gronie. Pokój dla osób niepalących, klimatyzowany latem. Powierzchnia pokoju: 30.76m2 Sypialnia: 15.97m2 Łazienka: 4.96m2. Kolorystyka: brązowo-złota.

Pokój dwuosobowy Standard

Pokój dwuosobowy Standard

Dwór Kombornia Hotel&SPA**** - Komfortowe pokoje dwuosobowe Standard do wyboru: stylowe we Dworze i stylizowane w Południowym Skrzydle Dworu. W ich wystroju harmonijnie połączono funkcjonalność i nowoczesną estetykę ze stylowym detalem. Pokoje dla osób niepalących, klimatyzowane latem. Powierzchnie pokojów 21-15m2. Kolorystyka: niebiesko-złota, łososiowo-złota.

Pokój jednoosobowy

Pokój jednoosobowy

Dwór Kombornia Hotel&SPA**** - Komfortowy pokój dla osoby podróżującej w pojedynkę. W wystroju - połączenie nowoczesności i elegancji. Pokój dla osób niepalących, klimatyzowany latem. Powierzchnia pokoju: 18.75m2 Sypialnia: 11.57m2 Łazienka: 4.96m2. Kolorystyka: brązowo-złota.

Pokój jednoosobowy Economy

Pokój jednoosobowy Economy

Dwór Kombornia Hotel&SPA**** - Przytulny pokój dla osoby podróżującej w pojedynkę, ulokowany w Południowym Skrzydle Dworu. Pokój dla osób niepalących, klimatyzowany latem. Kolorystyka pastelowo-beżowa.  

Pokój Classic jednoososbowy

Pokój Classic jednoososbowy

Wine Garden Hotel*** - Przytulny, ekonomiczny pokój dla osób podróżujących w pojedynkę. Pokój dla osób niepalących. Powierzchnia pokoju: 11.5m2 Sypialnia: 9m2  Łazienka: 3.28m2. Kolorystyka: inspirowana winem i czekoladą.

Pokój Classic

Pokój Classic

Wine Garden Hotel*** - Klimatyczne, ekonomiczne pokoje mieszczące się w XIX-wiecznych Stajniach Dworskich zlokalizowanych w odległości 130 m od centralnego budynku Dworu.Pokój dla osób niepalących. Powierzchnie pokojów: od 12,7m2 do 16,7 m2. Kolorystyka: inspirowana winem i czekoladą.

Pokój Comfort

Pokój Comfort

Wine Garden Hotel*** - Klimatyczne, ekonomiczne pokoje mieszczące się w XVIII-wiecznej Oficynie Dworskiej i sąsiadujących z nią XIX-wiecznych Stajniach Dworskich zlokalizowanych w odległości 100 m od Dworu. Pokoje dla osób niepalących. Powierzchnie pokojów: od 19m2 do 30,3m2. Kolorystyka: pastelowe brązy i beże lub kolory inspirowane winem i czekoladą.

Dwupokojowe Studio Comfort

Dwupokojowe Studio Comfort

Wine Garden Hotel*** - Dwa obszerne i klimatyczne pokoje połączone wspólnym korytarzem, idealne dla rodziny z dziećmi lub dwóch par przyjaciół. Zlokalizowane w odległości około 100 m od głównego budynku Dworu. Studio składa się dwóch pokoi, każdy z własną łazienką. Pokoje położone są naprzeciwko siebie po dwóch stronach wewnętrznego korytarza,...

Pokój Comfort Plus

Pokój Comfort Plus

Wine Garden Hotel*** - Obszerne, klimatyczne pokoje, których ozdobą jest wyeksponowany wątek XVIII-wiecznych murów Oficyny Dworskiej, zlokalizowanej w odległości 100 m od centralnego budynku Dworu. Pokoje dla osób niepalących.Powierzchnie pokojów: od 20m2 do 26m2. Kolorystyka: pastelowe brązy i beże.

Pokój Comfort Plus trzyosobowy

Pokój Comfort Plus trzyosobowy

Wine Garden Hotel*** - Przestronne, komfortowe pokoje, w wystroju dominują ciepłe barwy, mieszczące się w XVIII-wiecznej dawnej Oficynie Dworskiej i w XIX-wiecznych dawnych Stajni Dworskich zlokalizowanych w odległości około 100 m od głównego budynku Dworu. Pokoje dla osób niepalących.Powierzchnia pokoju: od 19m2 do 30,3m2 Sypialnia: od 16.5m2 do 27,09m2 Łazienka: ...

Prev
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Next

Usługi i atrakcje

 • 40 pokoi
 • Restauracja Magnolia - kuchnia międzynarodowa, regionalna i dworska,
 • Bar w Salonie Jadalnym
 • SPA Dwór Kombornia
 • Instytut Kosmetyczny
 • klimatyzacja
 • basen
 • sauny suche
 • łaźnie parowe
 • sauna Infrared
 • siłownia
 • sale konferencyjne
 • Salon Win Karpackich - piwnica degustacjna
 • plac zabaw dla dzieci
 • ogród
 • park

Rekomendacje

  2015 - Dwór Kombornia nadal pozostaje jedynym obiektem z Podkarpacia jaki znalazł się w drugiej, polskiej edycji przewodnika Gault&Millau 2016.
  2015 - uzyskanie rekomendacji i przyznanie drugiej Poziomki – znaku jakości Magdy Gessler dla Dworu Kombornia
  2014 - rekomendacja Gault&Millau dla Dworu Kombornia jako jedynego hotelu na Podkarpaciu i restauracji Magnolia jako jednej z czterech w regionie.
  2014 - uzyskanie rekomendacji i przyznanie Poziomki – znaku jakości Magdy Gessler dla Dworu Kombornia
  2012 - uzyskanie certyfikatu w kategorii: Obiekt noclegowy oferujący "smaczne jadło" na "Szlaku Podkarpackiego Jadła i Wina"
  2012 - "Dwór Kombornia – SPA z tradycją w tle" został uznany za Najlepszy produkt turystyczny województwa podkarpackiego '2012
  2012 - pierwsze miejsce w konkursie SPA Prestige Awards 2011 w kategorii Najlepsze Holistyczne SPA w Polsce
  2011 – Podkarpacki Znaku Jakości Turystycznej w kategorii "wygodny kwaterunek" dla Dworu Kombornia.