Restauracja EGO jedną ze 100 najlepszych

W miniony weekend odbyła się Gala Poland 100 Best Restaurants Awards 2016 w Szczawnicy. Restauracja EGO w Hotelu Alter z ul: Grodzkiej 30 w Lublinie otrzymała Grand Award i 3 widelce. Konkurs był organizowany po raz szósty.

Zasadą konkursu jest nominowanie ponad 1300 restauracji z całej Polski. Na bazie tychże wyłaniane jest 100 najlepszych restauracji. Ocena odbywa się poprzez wielokrotne wizyty Tajemniczego Klienta. Wysoko ustawiona poprzeczka sprawia, że w konkursie pozostają najlepsi. Restaurację wyróżnione w konkursie uzyskują 1, 2 lub 3 widelce. Od tego roku został wprowadzony również „plus" dla wyróżnienia tych nad wyraz dobrych.


- Restauracja EGO uzyskała tytuł Grand Awards 2016 i trzy widelce. To dla nas ogromne wyróżnienie i szczególne podziękowania należą się wszystkim pracującym w naszej Restauracji. Jest zasługą każdego z nas tak wysoka ocena. Mamy nadzieję utrzymać ten standard i w dalszym ciągu proponować naszym gościom najwyższą jakość usług i podawanych dań – mówi Karol Zając, Szef Kuchni Restauracji EGO w Hotelu Alter.

 

 

 

Heritage Hotels Polska