Wypoczynek z winem i czekoladą na skraju Bieszczad

Dwór Kombornia

Dwór Kombornia Dwór Kombornia

Kategoria: 4*
rej. zab. A-393; 30-09-1971r.
Kombornia 1
38-420 Kombornia k/Krosna
woj.: podkarpackie
tel.: (+48) 13 435 42 89
hotel@DworKombornia.pl
www.DworKombornia.pl

Majówka w Dworze Kombornia

Pierwszy majowy weekend, to kilka wolnych dni, które należy dobrze wykorzystać! Naładować akumulatory energią wiosennej zieleni, odetchnąć pełną piersią pachnącym świeżym powietrzem, wsłuchać się w śpiewy ptaków w koronach wiekowych drzew dworskiego parku. Odpocząć....

Czytaj więcej...

Weekend Bożego Ciała w Dworze Kombornia

Czerwiec, jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku, świeżość zieleni, ptasie trele wśród wiekowych drzew, zapach świeżo skoszonej trawy, sielsko-anielsko....W czerwcowy weekend zapraszamy Państwa do magicznej wiejskiej rezydencji, enklawy ciszy, spokoju i prywatności. Miejsca w którym czas biegnie wolniej, a słowo muszę nie istnieje. Doskonała kuchnia, wyborne wina, odpoczynek w SPA. Relaks.

Czytaj więcej...

Romantycznie we Dwoje

Kolacje przy Świecach, wspólne, pięknie pachnące zabiegi i masaże, doskonałe kuchnia i wino. Czas, by cieszyć się wzajemną bliskością, czas dla Siebie. Dwór Kombornia to miejsce stworzone dla osób ceniących ciszę, spokój i prywatność. Miejsce w którym wolno płynący czas pozwala smakować życie w każdym jego aspekcie. Miejsce w którym słowo „muszę" nie istnieje, a troski i kłopoty przestają mieć znaczenie.

Czytaj więcej...

Rodzinne wakacje w Dworze Kombornia

Na letni odpoczynek zapraszamy Państwa do zespołu dworsko - parkowego w Komborni. To miejsce zaczarowane, zabytkowa wiejska enklawa spokoju i prywatności, otoczona 10-cio hektarowym wiekowym parkiem. W Strefie Wellness i w bogatej ofercie zabiegów w SPA Dwór Kombornia Rodzice znajdą wszystko, co potrzeba, by poczuć błogi relaks, odprężenie i przypływ sił witalnych. Natomiast program aktywności ruchowych sprawi, że ich Pociechy będą miały wiele okazji by spożytkować nadmiar energii w radosnej zabawie.

Czytaj więcej...

Pakiet Dla Seniorów

Podaruj swoim bliskim Seniorom coś wyjątkowego - zadbaj ich zdrowie i dobre samopoczucie. Pakiet Wellness to relaks i zdrowy ruch, przyjemny odpoczynek w Grocie Solnej, zabiegi w SPA. To prezent który na pewno sprawi radość.

Czytaj więcej...

Promocyjne Pakiety konferencyjne

Szukasz interesującego miejsca, wyjątkowego klimatu i nietypowych atrakcji dla uczestników Twojego szkolenia?
Skorzystaj z oferty pakietów konferencyjnych w Dworze Kombornia!
Zapytaj o terminy!

czytaj więcej