Wypoczynek z winem i czekoladą na skraju Bieszczad

Dwór Kombornia

Dwór Kombornia Dwór Kombornia

Kategoria: 4*
rej. zab. A-393; 30-09-1971r.
Kombornia 1
38-420 Kombornia k/Krosna
woj.: podkarpackie
tel.: (+48) 13 435 42 89
hotel@DworKombornia.pl
www.DworKombornia.pl

Restauracja Magnolia uczestnikiem Goût the France 2017

Restauracja Magnolia Dworu Kombornia Hotel & SPA****, jako jedyna restauracja na Podkarpaciu, ma zaszczyt i przyjemność reprezentować jako jedyna Podkarpacie podczas Goût the France 2017 - międzynarodowego święta francuskiej gastronomii.

Czytaj więcej...

Wyniki Konkursu fotograficznego: „Karpacki Szlak Ogrodów i Domów Historycznych

Dobrymi wieściami trzeba się dzielić! Miło nam przekazać, że niezwykły klimat dworskiego parku przy Dworze Kombornia w obiektywie Tomasza Okoniewskiego został doceniony przez kapitułę konkursu „Karpacki Szlak Ogrodów i Domów Historycznych"! Zdjęcie zajęło zaszczytne pierwsze miejsce spośród aż 180 nadesłanych zgłoszeń!

Czytaj więcej...

Nowe menu w Restauracji Magnolia w Dworze Kombornia

Restauracja Magnolia w Dworze Kombornia z przyjemnością zaprasza wszystkich koneserów kulinarnych smaków do skosztowania nowatorskich potraw z naszego nowego menu. Znalazły się w nim autorskie dania przygotowane przez Szefa Kuchni.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny "Karpacki Szlak Ogrodów i Domów Historycznych"

Konkurs Fotograficzny „Karpacki Szlak Ogrodów i Domów Historycznych”!!!

Zapraszamy do udziału w Konkursie Fotograficznym "Karpacki Szlak Ogrodów I Domów Historycznych". Aby wziąć w nim udział należy zrobić zdjęcie obiektu, ogrodu/parku lub wydarzenia z Karpackiego Szlaku Ogrodów i Domów Historycznych i przesłać je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z wypełnionym Formularzem Zgłoszeniowym.

Czytaj więcej...

Do Paryża przez Dwór Kombornia - fotorelacja

8 lipca mieliśmy przyjemność gościć w Dworze Kombornia, który jest członkiem Grupy Heritage Hotels Poland - przed budynkami Wine Garden Hotel*** 107 uczestników rajdu „Peking to Paris Motor Challenge". Międzynarodową załogę m. in.: z Australii, USA, Chin ugościliśmy słodkim poczęstunkiem i orzeźwiającymi napojami, by mogli złapać oddech na trasie do Paryża. Wszyscy pasjonaci zabytkowych klasyków mieli okazję obejrzeć je na własne oczy, zrobić pamiątkowe fotografie i porozmawiać z właścicielami pojazdów.

Czytaj więcej...

Do Paryża przez Dwór Kombornia

8 lipca 2016 zawita do Dworu Kombornia 107 zabytkowych samochodów, które biorą udział w rajdzie „Peking to Paris Motor Challenge”. Wszyscy wielbiciele klasyków będą mieli okazję podziwiać te wyjątkowe pojazdy na własne oczy, porozmawiać z ich użytkownikami oraz zrobić sobie pamiątkowe fotografie.

Czytaj więcej...

Dwie "Poziomki" Magdy Gessler dla Dworu Kombornia

W dniu 3 sierpnia „u Fukiera” Magda Gessler rozdała „Poziomki” - znak jakości Magdy Gessler. Wydarzeniu towarzyszyła promocja autorskiego przewodnika restauratorki „151 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce 2015”. Dwór Kombornia Hotel & SPA**** otrzymał drugą „Poziomkę” oraz ponownie został opisany wśród 151 wyjątkowych miejsc, które zauroczyły znaną Kreatorkę Smaku.

Czytaj więcej...

Wino jak kobieta, kobieta jak wino

Z okazji Dnia Kobiet, 5 marca o godzinie 17:00 - Dwór Kombornia zaprasza na niezwykłą degustację podczas, której będziemy dociekać czy to wino jest jak kobieta, czy kobieta jest jak wino.

Czytaj więcej...

Wielkanoc w Hotelach Heritage

Świętuj Wielkanoc jak Gość  - Mikołay Rey zaprasza w gościnne progi Hoteli Historycznych.  W zabytkowych wnętrzach inaczej smakuje wykwintne świąteczne menu, inaczej prezentują się tradycyjne pisanki, mazurki czy baby. 

Czytaj więcej...

Zabawa z nagrodami na 6-te urodziny Dworu Kombornia

Chcesz cieszyć się dwudniowym pobytem w Dworze Kombornia dla dwóch osób z nielimitowanym dostępem do Strefy Wellness? A może podwójny voucher do ChocoWine SPA? Weź udział w I etapie zabawy, którą z okazji swoich 6-ych urodzin przygotował Dwór Kombornia Hotel & SPA.

Czytaj więcej...