Sztuka jest terapią, a terapia jest sztuką.

Hotel Bristol ART & Medical SPA

Hotel Bristol ART & Medical SPA

Kategoria: 4*
ul. 1 Maja 1
28-100 Busko Zdrój
woj.: świętokrzyskie
tel.: (+48) 41 330 30 33
info@bristolbusko.pl
www.bristolbusko.pl

XIV Bal Dobroczynny w Hotelu Bristol

Bristol**** Art & Medical Spa wspiera Bal Dobroczynny organizowany przez Stowarzyszenie RAZEM DZIECIOM. Bal odbędzie się 25 lutego w restauracji hotelu.

Czytaj więcej...

Koncert Krzysztofa Korbana

Delikatne dźwięki muzyki płynącej wprost z niezwykłego instrumentu jakim jest akordeon, już w najbliższą sobotę 8.10.2016 będą miały szansę urzec niejednego przechodnia! Naszym gościem będzie Krzysztof Korban, który podczas koncertu zaprezentuje swoją wirtuozerię w Cafe Bristol. Zapraszamy o godzinie 20:00!

Czytaj więcej...

Gitarowe melodie Piotra Resteckiego

Ponownie w hotelu Bristol Art&Medical SPA będziemy mogli usłyszeć niesamowite gitarowe melodie wykonane przez naszego regionalnego wirtuoza gitary Piotra Resteckiego.

Czytaj więcej...

"Krzesimir Dębski w dwóch odsłonach" - niezwykłe koncerty w hotelu Bristol!

Zapraszamy na dwa niezwykłe koncerty wybitnego kompozytora Krzesimira Dębskiego, które odbędą się 13 oraz 14 sierpnia, o godzinie 20.00 na Tarasie w Koronach Drzew hotelu Bristol **** Art & Medical SPA.

Czytaj więcej...

Festiwal Dobrej Zabawy

 W tym roku do wydarzeń na terenie Buska- Zdroju dołącza nowa impreza, dedykowana specjalnie dla dzieci – „Festiwal Zabawy" organizowany przy współpracy: hotelu Bristol **** Art & Medical SPA Busko Zdrój, Europejskiego Centrum Bajki z Pacanowa oraz bałtowskiego Jura Parku. „Festiwal Zabawy" to dwudniowe rodzinne święto mające miejsce 30 oraz 31 lipca, na terenie parkingu hotelu Bristol w samym centrum Buska Zdroju. Impreza obfitować będzie w wyjątkowe atrakcje zapewniające dzieciom oraz rodzicom mnóstwo radości i frajdy, jak również pozwali na rozwijanie kreatywności i artystycznych talentów maluchów.

Czytaj więcej...

Koncert "Swing na dachu"

Hotel Bristol serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert pod gwiazdami „Swing na dachu", który odbędzie się 8 lipca o godzinie 22.00. Jest on jedną z atrakcji XXII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz.

Czytaj więcej...