Hotel Polski pod Białym Orłem

Hotel Polski pod Białym Orłem

Kategoria: 5*
ul. Pijarska 17
31-015 Kraków
woj.: małopolskie

Koncert jazz – Les Déboucheurs

Zapraszamy wszystkich gorąco na wyjątkowy koncert jazzowy młodych polskich artystów, tworzących grupę o nazwie „Les Déboucheurs”.

Czytaj więcej...

Koncert zespołu Hot D`Jazz Trio

Już 27 października (czwartek) 2016 o godz. 20.00 Pijarska 17 - Kuchnia Polska w Krakowie zaprasza na koncert Hot D`Jazz Trio.

Czytaj więcej...

Ricardo Feliks Styła - Guitar Cort Trio

Już 20 października (czwartek) 2016 o godz. 20.00 Pijarska 17 - Kuchnia Polska w Krakowie zaprasza na koncert Ricardo Feliks Styła - Guitar Cort Trio.

Czytaj więcej...

Kwartet „Labyrinth” - koncert

Już 13 października (czwartek) 2016 o godz. 20.00 Pijarska 17 - Kuchnia Polska w Krakowie zaprasza na koncert Kwartetu „Labyrinth” z Ukrainy.

Czytaj więcej...

Koncert Los Agentos

Już 6 października (czwartek) o godzinie 20.00 Pijarska 17 - Kuchnia Polska w Krakowie zaprasza na koncert Los Agentos, zespołu plasującego się w obszarze world music z wyraźnymi śladami jazzu, ambientu i desert bluesa.

Czytaj więcej...

Antek Krupa "New Lessers" - koncert

Już 29 września (czwartek) o godzinie 20.00 Pijarska 17 - Kuchnia Polska w Krakowie zaprasza na koncert Antek Krupa "New Lessers".

Czytaj więcej...

Barbara Szczepańska JUDYTA - KOBIETY, MĘŻCZYŹNI I JAZZ

Już 22 września (czwartek) o godz. 20.00 Hotel Polski zaprasza na koncert "Barbara Szczepańska JUDYTA - KOBIETY, MĘŻCZYŹNI I JAZZ". Wstęp wolny.

Czytaj więcej...

Ewelina Serafin Quartet

Kobiety grające jazz zawsze zaskakują indywidualnym podejściem i oryginalnymi pomysłami. Ewelina z pewnością należy do tego typu wykonawców. Bardzo serdecznie zapraszamy na koncert promujący najnowszą płytę Eweliny Serafin - Antitype w Hotelu Polskim!

Czytaj więcej...

Spotkanie z Moniką Rogozińską autorką książki „Lot koło Nagiej Damy”

Wydawnictwo Bernardinum oraz Hotele Donimirski zapraszają na spotkanie z Moniką Rogozińską autorką książki „Lot koło Nagiej Damy"
wtorek 7 czerwca o godz. 18.30, Hotel Polski przy ul. Pijarskiej 17 w Krakowie

Spotkanie poprowadzą Elżbieta i Andrzej Lisowscy, twórcy telewizyjnego Światowca i radiowego Południka Cafe.

Czytaj więcej...

Gurgul Band (16 października)

Koncertowe piątki przeniosły się z Hotelu na Gródku do Pijarska 17 Jazz Club przy Hotelu Polskim. W  piątek 16 października  o 20:00 usłyszymy Gurgul Band, który łaczy brzmienia akordeonu i tria jazzowego: fortepianu, gitary basowej oraz perkusji. Unikatowe instrumentarium i podejście do formy sprawia, że ich muzyka wymyka się ona utartym schematom i jednoznacznym klasyfikacjom.

Czytaj więcej...