Spotkaj naturę przyjemności.

Pałac Mierzęcin

Pałac Mierzęcin

Mierzęcin 1
66-520 Dobiegniew
woj.: lubuskie

Folwark

Pokoje usytuowane w części folwarcznej są wygodne, proste i komfortowo wykończone. Ta część obiektu posiada bezpośrednie połączenie z Grape Spa, Strefą Wellness i Strefą Fitness. Sąsiaduje z pałacową stajnią i piwnicą win.

HGS

Niepowtarzalny styl i charakter pokoi Grape Spa uzyskano dzięki pozostawionym elementom oryginalnego budynku, łącząc odsłonięte mury z czerwonej cegły z nowoczesnym wykończeniem. Miękkie wykładziny, stonowane kolory, troskliwie dobrane dodatki i przemyślane udogodnienia stanowią o ich jakości. Kolory wykończeń poszczególnych pokoi inspirowane są kolorystyką owoców winorośli. Pokoje Grape Spa znajdują się na piętrze odrestaurowanej w 2015 roku Starej Stodoły.

Dwuosobowy w Pałacu

Twin to przytulny i elegancki pokój usytuowany w Pałacu. Wykończenie pokoju podkreśla pałacowy charakter obiektu. Pokój wyposażony w dwa łózka, biurko, krzesło, sofę i stolik. Z okien roztacza się widok na nastrojowy park angielski lub na starannie wypielęgnowany ogród japoński z Altaną Japońską malowniczo odbijającą się w wodach pałacowego stawu.

LUX - pałac

LUX to elegancko urządzony bardzo przestronny pokój lub apartament z oddzielną sypialnią. Pałacowy wystrój podkreślają miękkie wykładziny, eleganckie tapety, tkaniny i poduszki oraz stylowe meble. Z okien roztacza się widok na nastrojowy park angielski lub na starannie wypielęgnowany ogród japoński z Altaną Japońską malowniczo odbijającą się w wodach pałacowego stawu. W 2014 roku przeprowadzono gruntowny remont pokoi.