Spotkaj naturę przyjemności.

Pałac Mierzęcin

Pałac Mierzęcin

Mierzęcin 1
66-520 Dobiegniew
woj.: lubuskie

Święto Konia 15 maja 2016

Święto Konia to cykliczna impreza dla pasjonatów jeździectwa. Organizowane od 2002 roku przez Pałac Mierzęcin święto cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem i przyciąga gości z całej Polski. Zgromadzona publiczność śledzi zmagania jeźdźców w skokach przez przeszkody oraz innych hippicznych konkurencjach i pokazach.  Atmosfera rodzinnego pikniku i  liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych sprawiają, że  wydarzenie stało się jednym z najbardziej rozpoznawalnych w regionie i co roku przyciąga kilka tysięcy odwiedzających.

Zlot zabytkowych samochodów 15-19 czerwca 2016

W połowie czerwca zapraszamy fanów zabytkowej motoryzacji do Pałacu Mierzęcin Wellness and Wine Resort  na II Mierzęciński Zlot Samochodów Zabytkowych. Wśród samochodów biorących udział w zlocie zobaczyć będzie można m.in. unikatowe egzemplarze takich marek jak Bentley i Rolls Royce. Organizatorzy przygotowali liczne prelekcje, pokazy, konkursy i atrakcje dla odwiedzających.

Hubertus

Hubertus to cykliczna impreza organizowana w Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort. W programie święta jeźdźców i myśliwych tradycyjna pogoń za lisem,  przejażdżki bryczką, wspólne ognisko a po emocjonującym dniu – impreza w Bilard Pubie.