Nowa karta menu w Restauracji Magnolia

Restauracja Magnolia w Dworze Kombornia Hotel & SPA**** zaprasza wszystkich koneserów dobrych smaków do skosztowania potraw z nowej karty menu. Dania skomponowane na bazie kuchni regionalnej, przygotowane ze starannie wyselekcjonowanych: warzyw i owoców z dworskiego ogrodu oraz naturalnych produktów od zaufanych producentów regionalnych, wzbogacone o niepowtarzalne aranżacje kulinarne szefa kuchni - Marcina Majchrzaka sprawiają, że nowa karta menu zawiera w sobie kwintesencję niepowtarzalnych smaków i aromatów.

W nowej karcie menu znalazły się dwie nowe pozycje: Drinki, będące popisem kunsztu barmanów Dworu Kombornia oraz Menu Degustacyjne - prawdziwa uczta wrażeń, składające się z 5 lub 7 dań degustacyjnych. Dania serwowane w ramach menu degustacyjnego są kreowane przez Szefa Kuchni odrębnie dla każdego dnia. Harmonia smaków i aromatów w oprawie klasycystycznych wnętrz czynią z Menu Degustacyjnego ekskluzywną propozycję dla wszystkich Koneserów Dobrych Smaków.

W Restauracji Magnolia staramy się aby podczas przygotowywania potraw stosować ideę kuchni Slow Food, która pielęgnuje i celebruje smak oraz kładzie nacisk na stosowanie regionalnych i naturalnych produktów. Bazowanie na składnikach najlepszej jakości, brak konserwantów i „polepszaczy" smaków oraz tak tradycyjne, jak i unikalne sposoby przygotowywania, to podstawy, na których opiera się nowe menu Restauracji Magnolia.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym Menu! Więcej

 

 

 

Heritage Hotels Polska