Dom Gości opactwa Benedyktynów w Tyńcu

Dom Gości opactwa Benedyktynów w Tyńcu Dom Gości opactwa Benedyktynów w Tyńcu

rej. zab. nr A – 169/M
ul. Benedyktyńska 37
30 - 398 Kraków
province: małopolskie

Events

XIV Bal Dobroczynny w Hotelu Bristol

Bristol**** Art & Medical Spa wspiera Bal Dobroczynny organizowany przez Stowarzyszenie RAZEM DZIECIOM. Bal odbędzie się 25 lutego w restauracji hotelu.

To już XIV edycja wydarzenia, objęta patronatem Starosty Buskiego.
Tradycyjnie, w czasie trwania imprezy, zostanie zorganizowana licytacja "Darów serca" poprowadzona przez Karolinę Kępczyk oraz Jarosława Bukowskiego.

Zebrane fundusze Stowarzyszenie przeznaczy na zorganizowanie lub dofinansowanie wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci z rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej.

W programie balu znajdą się również loteria fantowa, uroczysta kolacja oraz koncert muzyki na żywo. Całość odbędzie się w niezwykłym anturażu „krainy czarów".

Na przestrzeni trzynastu lat, Stowarzyszenie „Razem Dzieciom" zorganizowało wyjazdy wakacyjne i ferie dla 946 dzieci, które odpoczywały nad Bałtykiem, min. we Władysławowie, Kołobrzegu, Gdyni, Pogorzelicy i Wisełce, a także w górach, w Karpaczu i Szczawnicy.

Jak podkreśla Bogusława Majcherczak, Przewodnicząca Stowarzyszenia RAZEM DZIECIOM „w ubiegłych latach Stowarzyszenie otrzymało wiele wspaniałych darów serca, które z pożytkiem zostały zlicytowane podczas aukcji, a Darczyńcami zostało wiele znanych z życia publicznego i kulturalnego naszego kraju i województwa świętokrzyskiego."

Włączając się w przygotowania do Balu, polecamy ludziom dobrej woli tę inicjatywę i zachęcamy do wsparcia działań Stowarzyszenia.

Przyjmując zaproszenie do udziału w Balu, należy dokonać wpłaty w wysokości 450 zł od pary, z czego 200 zł zostanie przeznaczone na letni i zimowy wypoczynek dla dzieci z terenu Powiatu Buskiego.

Udział w Balu należy potwierdzić do 15 lutego 2017 roku pod numerem telefonu: 664 433 225 lub w Recepcji hotelu Bristol**** Art & Medical Spa. Wpłat za bal należy dokonywać na nr konta Stowarzyszenia: 71 8480 0004 2001 0009 9120 0001 w temacie przelewu wpisując imiona i nazwiska osób uczestniczących w Balu.

Więcej informacji pod numerami telefonu:
Recepcja Hotelu Bristol, 41 330 30 33
Stowarzyszenie RAZEM DZIECIOM, 664 433 225