Dom Gości opactwa Benedyktynów w Tyńcu

Dom Gości opactwa Benedyktynów w Tyńcu Dom Gości opactwa Benedyktynów w Tyńcu

rej. zab. nr A – 169/M
ul. Benedyktyńska 37
30 - 398 Kraków
province: małopolskie

Events

Heritage Hotels Poland zapraszają na:

Restauracja Magnolia uczestnikiem Goût the France 2017

Restauracja Magnolia Dworu Kombornia Hotel & SPA****, jako jedyna restauracja na Podkarpaciu, ma zaszczyt i przyjemność reprezentować jako jedyna Podkarpacie podczas Goût the France 2017 - międzynarodowego święta francuskiej gastronomii.

Read more...

Koncert jazz – Les Déboucheurs

Zapraszamy wszystkich gorąco na wyjątkowy koncert jazzowy młodych polskich artystów, tworzących grupę o nazwie „Les Déboucheurs”.

Read more...

Pałac Brzeźno inicjatorem spotkania polsko – ormiańskiego

Pałac Brzeźno po raz kolejny był inicjatorem spotkania na gruncie międzynarodowym. Tym razem zorganizował dwudniowe spotkanie polsko – ormiańskie.

Read more...

XIV Bal Dobroczynny w Hotelu Bristol

Bristol**** Art & Medical Spa wspiera Bal Dobroczynny organizowany przez Stowarzyszenie RAZEM DZIECIOM. Bal odbędzie się 25 lutego w restauracji hotelu.

Read more...

Weekend ostatkowy w ormiańskim stylu

Moc atrakcji czeka wszystkich tych, którzy odwiedzą Pałac Brzeźno Golf&SPA w ostatni weekend karnawału 24-26.02.2017r!

Read more...

Obiekty należące do Heritage Hotels Poland wyróżnione w żółtym przewodniku Gault&Millau

Znaleźć się w żółtym przewodniku kulinarnym Gault&Millau to marzenie każdego szefa kuchni i właściciela restauracji. 27 listopada 2016 roku odbyła się jego kolejna premiera. Wśród wyróżnionych miejsc znalazły się restauracje należące do programu Heritage Hotels Poland, które łącznie uzyskały aż osiem czapek. Obiekty należące do fundacji mieszczą się w zabytkowych obiektach w całej Polsce i łączą tradycję z nowoczesnością.

Read more...

Nowa karta menu w Restauracji Magnolia

Restauracja Magnolia w Dworze Kombornia Hotel & SPA**** zaprasza wszystkich koneserów dobrych smaków do skosztowania potraw z nowej karty menu. Dania skomponowane na bazie kuchni regionalnej, przygotowane ze starannie wyselekcjonowanych: warzyw i owoców z dworskiego ogrodu oraz naturalnych produktów od zaufanych producentów regionalnych, wzbogacone o niepowtarzalne aranżacje kulinarne szefa kuchni - Marcina Majchrzaka sprawiają, że nowa karta menu zawiera w sobie kwintesencję niepowtarzalnych smaków i aromatów.

Read more...

Koncert zespołu Hot D`Jazz Trio

Już 27 października (czwartek) 2016 o godz. 20.00 Pijarska 17 - Kuchnia Polska w Krakowie zaprasza na koncert Hot D`Jazz Trio.

Read more...

Wyjątkowe spotkanie z Małgorzatą Kalicińską w Hotelu Alter

W ramach programu Miejsce Inspiracji Urzędu Miasta w Lublinie wyróżnione miejsca mają za zadanie przygotować i zrealizować ciekawe wydarzenie dla Lublinian. Jednym z tych wydarzeń były warsztaty kulinarne „Trzy damy i złoto", które odbyły się w miniony weekend w Hotelu Alter, gościem specjalnym była Małgorzata Kalicińska.

Read more...

Restauracja EGO jedną ze 100 najlepszych

W miniony weekend odbyła się Gala Poland 100 Best Restaurants Awards 2016 w Szczawnicy. Restauracja EGO w Hotelu Alter z ul: Grodzkiej 30 w Lublinie otrzymała Grand Award i 3 widelce. Konkurs był organizowany po raz szósty.

Read more...