Statuetka za najlepsze miejsce w Polsce na rodzinny relaks dla Pałacu Brzeźno Golf&SPA

22 kwietnia br. podczas uroczystej gali Polish Busenesswomen Awards w Warszawie Pałac Brzeźno Golf&SPA został uhonorowany przez jury oraz opinię publiczną statuetką za „Najlepsze miejsce w Polsce na rodzinny relaks w duchu historii, walorów uzdrowiskowych i sportowej rekreacji".

Read more...

Heritage Hotels Poland i Polish Prestige Hotels & Resorts połączone!

W dniu 27 marca br., podczas V Zjazdu Fundacji Hoteli Historycznych w Pałacu Mierzęcin, członkowie Heritage Hotels Poland podjęli uchwałę o połączeniu z Fundacją Polish Prestige Hotels! Zaś 30 marca 2017 r., taką samą decyzję na posiedzeniu Rady podjęli przedstawiciele Polish Prestige Hotels.

Read more...

Obiekty Heritage Hotels Poland wspierają dzieło charytatywne Zakonu Maltańskiego w Polsce

Fundacja Heritage Hotels po raz kolejny ma przyjemność włączyć się w 3cią już akcję sportowo - charytatywną Zakonu Maltańskiego. Do maratonu w Dębnie, 2 kwietnia, pozostało kilka tygodni....

Read more...

Bristol nominowany w konkursie SPA Prestige Awards

Pragniemy poinformować, że Bristol Art & Medical Spa został nominowany do SPA PrestigeAwards 2017.

Read more...

Nagroda Travellers' Choice dla Pałacu Wiechlice

Miło nam poinformować, iż Hotel Pałac Wiechlice na podstawie opinii i poglądów turystów otrzymał "Top 25 B&Bs and Inns — Poland" (5 miejsce) i tym samym został uhonorowany nagrodą Travellers' Choice, czyli najwyższym wyróżnieniem jakie może przyznać serwis TripAdvisor.

Read more...

Targi Vacantiebeurs w Utrechcie, Holandia

Heritage Hotels Poland na targach Vacantie Beurs w Utrechcie w Holandii. Z przyjemnością zapraszamy turystów i przybyłych gości do odwiedzenia obiektów zabytkowych w Polsce.

Read more...

Heritage Hotels Poland podpisuje umowę z Polską Organizacją Turystyczną

Fundacja Heritage Hotels Poland podpisała umowę o współpracy z Polską Organizacją Turystyczną. Obu organizacjom zależy na promocji Polski w kraju i za granicą jako obszaru atrakcyjnego turystycznie, dlatego też zdecydowały się na podjęcie zintegrowanych działań.

Read more...

Nagroda dla Bristol Busko ART & Medical SPA w konkursie "Najlepszy International Hospitality"

Hotel Bristol Art & Medical SPA w Busku-Zdroju zdobył główną nagrodę w Kijowie w konkursie International Hospitality Awards 2016. Dostał prestiżową statuetkę dla najlepszego hotelu ze specjalnością medyczną.

Read more...

Obiekty Heritage Hotels Poland w kwartalniku Smaki i Style

Magazyn SMAKI i STYLE życia odwiedził cztery zabytkowe obiekty, należące do programu Heritage Hotels Poland: Dwór Chotynia w Sobolewie, Hotel Alter w Lublinie, Dwór Kombornia w Korczynie oraz Hotel Polski w Krakowie.

Read more...

Obiekty należące do Heritage Hotels Poland wyróżnione w przewodniku Gault&Millau

Znaleźć się w żółtym przewodniku kulinarnym Gault&Millau to marzenie każdego szefa kuchni i właściciela restauracji. 27 listopada 2016 roku odbyła się jego kolejna premiera. Wśród wyróżnionych miejsc znalazły się restauracje należące do programu Heritage Hotels Poland, które łącznie uzyskały aż osiem czapek. Obiekty należące do fundacji mieszczą się w zabytkowych obiektach w całej Polsce i łączą tradycję z nowoczesnością.

Read more...